Zdravé krmivá

Zdravé krmivá

Vyrobené na Slovensku

 

Kŕmne zmesi pre hydinu

 

K1 /Kura-malá nosnica/Kvalitná kŕmna zmes založená na zdravej výžive zvierat vhodná pre odchov kuriatok od 1. do 6. týždňa veku. Obsahuje vyvážený pomer živín zaisťujúcich výborný zdravotný stav, správny vývoj a rast vašej hydiny.

 

K2 /Kura-malá nosnica/ Kvalitná kŕmna zmes založená na zdravej výžive zvierat vhodná pre odchov kuriatok od 7. do 17. týždňa veku. Obsahuje vyvážený pomer živín zaisťujúcich výborný zdravotný stav, správny vývoj a rast vašej hydiny.

 

Kŕmna zmes pre nosnice- Kompletná  sypká zmes pre vaše nosnice v čase znášky. Zabezpečuje vysoký počet znesených vajec a ich pevnú škrupinku.

 

BR1 /Brojler /-Plnohodnotná štartérova kŕmna zmes určená na výkrm brojlerových kurčiat od 1. dňa do 10 dňa veku. Zaisťuje výborný zdravotný stav a rýchly rast vašich brojlerov.

 

BR2 /Brojler/-Vysokokvalitná  kŕmna zmes určená na výkrm brojlerových kurčiat od 11. dňa do 32-34. dňa veku. Zaisťuje výborný zdravotný stav a rýchly rast vašich brojlerov.

 

BR3 - Vysokokvalitná kŕmna zmes určená na dokrm brojlerových kurčiat v poslednej fáze výkrmu od 5. týždňa veku do jatočnej hmotnosti. Zaisťuje výborný zdravotný stav a vysokú mäsitosť vašich brojlerov.

 

Kačica 01 a kačica 02 - Kompletná kŕmna zmes najvyššej kvality pre výkrm kačiek a husí .Môže sa použiť aj v období znášky. Zmes predstavuje kompletnú výživu káčat bez prídavku ďalších krmív. Odporúča sa podávať grit.

 

Morka 01 až Morka 04-Kompletné granulované krmivo pre výkrm a odchov moriek. Zabezpečuje výborný zdravotný stav, rýchly rast a vysokú mäsitosť Vašich moriek.

 


      Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadne uvedených kŕmnych zmesí,

poprípade môžete navštíviť aj našu kamennú predajňu. 

Kŕmne zmesi sú balené v 10kg a 20 kg vreciach, za skvelé ceny.


 

 

Kŕmne zmesi pre králiky

 

KKD- Kompletná kŕmna zmes pre králiky s  liečivom aj bez liečiva- Vysoko akostné granulované krmivo určené pre chov a výkrm králikov ktoré zabezpečuje kompletnú výživu králikov. Pri odchove, chove i výkrme sa odporúča kŕmnu dávku dopĺňať krmivami s vyšším obsahom vlákniny/seno, ovos/. Pre chovné zvieratá je vhodné raz do týždňa pridávať kŕmnu mrkvu, repu a pod. vo výške dennej dávky zmesi. Zaručuje vysokú mäsitosť, kvalitnú srsť a výborný zdravotný stav.

 

 


 


      Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadne uvedených kŕmnych zmesí,

 poprípade môžete navštíviť aj našu kamennú predajňu. 

Kŕmne zmesi sú balené v 10kg a 20 kg vreciach, za skvelé ceny.

 


Kŕmne zmesi pre ošípané


A1-Kompletná kŕmna zmes vysokej kvality pre výkrm prasiatok od 15 do 35 kg. Obsahuje potrebné živiny ktoré zabezpečujú výborný zdravotný stav a rýchly rast Vašich prasiatok.

 

A2-Kompletná kŕmna zmes vysokej kvality pre výkrm prasiat od 35 do 65 kg. Obsahuje potrebné živiny ktoré zabezpečujú výborný zdravotný stav a rýchly rast Vašich prasiatok.

 
   Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadne uvedených kŕmnych zmesí, poprípade môžete navštíviť aj našu kamennú predajňu. 

 

Kŕmne zmesi sú balené v 10kg a 20 kg vreciach, za skvelé ceny.

 Kŕmne zmesi pre ovce, kozy a hovädzí dobytok

 

Ovce a kozy

Čoj 1-Vysoko kvalitná kŕmna zmes určená na skorý odstav jahniat- predštartér, najmä na dobu prechodu z výživy materským mliekom na kŕmenie hospodárskymi krmivami, a to do veku asi 30-40dní. Krmivo obsahuje zmes cukrov /sacharóza, glukóza, fruktóza výťažky z ovocia/. 

 

ČOJ2-Vysoko kvalitná kŕmna zmes určená pre jahňatá –štartérová vo veku od 35. dňa do veku 100dní. Kŕmnu zmes je potrebné začať skrmovať po postupnom prechode zo zmesi ČOJ1. Podáva sa v suchom stave, alebo jemne navlhčená. Krmivo obsahuje zmes cukrov/sacharóza, glukóza, fruktóza, výťažky z ovocia. /

 

NUTRIKRM ČOJ- Super štartérová kŕmna zmes najvyššej kvality určená pre jahňatá vo veku od 20 dňa veku. Táto potrava zabezpečí dobrý prechod na rastlinné krmivá v dôsledku rýchleho vývoja predžalúdkov, výborný zdravotný stav jahniat, vylúčenie hnačiek v dôsledku zmeny pH v predžalúdkoch dobrú ekonomiku odchovu jahniat, vďaka dobrým prírastkom na základe dobrého využitia živín v krmive. Obsahuje selén a tým zlepšuje vitalitu- životaschopnosť jahniat.

 

 

Hovädzí dobytok

 

TKŠ- Vysoko akostná kŕmna zmes je určená na odchov teliat mliečnymi náhradami a neskôr aj objemovými krmivami do veku 3. mesiacov. Začína sa skrmovať po odstave od 8.-10 dňa veku. Zároveň sa teľatá prikrmujú aj kvalitným senom.

 

TKŠ Holštýn štartér –Vysoko kvalitná kŕmna zmes určená na odchov teliat ihneď po ukončení mledzivového obdobia, t.j.3-5 dní po narodení teľaťa. Zároveň sa teľatá skrmujú mliekom alebo náhradkou mlieka. Odchov teliat použitím Holštýn štartéra zaručuje výborný zdravotný stav teliat, zabráni vzniku hnačiek, umožní vysokú úsporu mlieka a dobré prírastky aj v najmladšom veku teliat. Teľatá odchované Holštým štartérom majú bezporuchový a bezproblémový prechod na rastlinné objemové krmivá.

 

MDG- Kvalitná kŕmna zmes určená pre mladý dobytok vo veku od 6.do 24 mesiaca ako doplnok kŕmnej dávky zloženej z objemových krmív. Zabezpečuje zvýšený prívod energetickej zložky do kŕmnej dávky.

 

HŽG- Kvalitná doplnková kŕmna zmes určená pre výkrmový hovädzí dobytok ako doplnok kŕmnej dávky zloženej z objemových krmív. Zabezpečuje zvýšený prívod energetickej zložky do kŕmnej dávky.

 

DOP- Kvalitná doplnková kŕmna zmes určená pre dojnice na zabezpečenie potrebných živím na ďalšiu produkciu mlieka, ktorá už nie je krytá vybilancovanými živinami základnej dávky.

 


Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadne uvedených kŕmnych zmesí, poprípade môžete navštíviť aj našu kamennú predajňu.

 

Kŕmne zmesi sú balené v 10kg a 20 kg vreciach, za skvelé ceny.Váš nákupný košík obsahuje:

POLOŽIEK: 0
V HODNOTE: 0,00 EUR

Novinky pre zákazníkov internetového obchodu CARLY.sk.

Viac info